בניית אתרים

פורסם בתאריך: 11/6/2015 בשעה: 16:31

בעידן בו מודעות בעיתון ובשלטי חוצות איבדו מערכן, עבר עולם השיווק לנבכי האינטרנט.
כל עסק קטן וגדול כאחד, מטרתו לקדם את מרכולתו ואת שרותיו ולכן קידום אתרים באינטרנט מהווים נדבך חשוב במטרה זו.

בעידן בו מודעות בעיתון ובשלטי חוצות איבדו מערכן, עבר עולם השיווק לנבכי האינטרנט. כל עסק קטן וגדול כאחד, מטרתו לקדם את מרכולתו ואת שרותיו ולכן קידום אתרים באינטרנט מהווים נדבך חשוב במטרה זו. האתר הוא אמצעי פשוט וקל הן ללקוח והן לחברה, באם האתר בנוי נכון הלקוח יכול בצורה פשוטה וידידותית למשתמש לענות על כל שלבי הקניה, וכמו כן יכול ליצור קשר עם מוקדי השרות של החברה. נפלאות הטכנולוגיה נכנסה לחיינו בצורה משמעותית ואיתו עולם האינטרנט, כל עסק חדש וישן כאחד יודע שאם הוא לא מפרסם את חברתו\עסקו ברשת משמע אתה "לא קיים".

 

עולם הרשת לא שייך רק לדור העתיד היום כולם מחוברים מקטן עד גדול. גם מי שפחד מהקדמה נאלץ להצטרף אליה. האתר יהווה את החנות הוירטואלית חברתך\עסקך, ולכן חשוב לתמצת את המידע המתאים ללקוחות הפוטנציאלים. כבעל עסק שלא התנסה בנושא, היום מציעים חברות רבות שרותי בניית אתרים אשר מבוססת על ניהול תוכן לפי דרישת העסק וצרכיו. קבלת דומיין, שרותי אחסון על השרתים ותמיכה on line. בעזרת תפריט נח וקל, תוכל לנהל את אתרך, באמצעות העלאת תמונות וקבצים שעיקר המדיה תאוחסן באתרך על שרתים חיצוניים. אתרך ינוהל ויקודם על ידי צוות מיומן ע"י מערכת לניהול תוכן, אשר בנוי בצורה קלה למשתמש, פעילות זו תעזור לעסק שלך להופיע בין ראשוני העסקים במנועי החיפוש וכן ניהול פרסום Google. בניית אתרך מצריך מבעל העסק שיתוף פעולה מלא עם בונה האתר, הבנת ה"אני מאמין" של חברתך והדגשת יחודו מול מתחרים בתחום.

 

ייעוץ וליווי בכל מהלכי בניית האתר, יחד עם דגש על המאפיין העיקרי של חברתך. הדגש בבניית אתרך הוא כתיבת קוד חכם מתוך ראייה קדימה לתרחישי קניה, והתנהגות צרכנים. בניית האתר זהו שלב ראשון בקונספט עסקי רחב שכולל: כתיבת תכנים, קידום ושיווק בד"כ תחת אותה קורת גג של חב' שעוסקות בבניית וקידום אתרים. אין לזלזל בהשקעה ראשונית בבניית האתר וניהולו השוטף, שכן האפשרויות לפונקציות הן רבות ומגוונות. יש הסבורים שהמראה של העסק הוא האתר ומשמש כסוכן שקט שעובד עבורו יחד עם שימור לקוחות. כיום חברות וארגונים רבים הן ממשלתיים והן עמותות, למעשה כל ארגון שמבקש להיות נגיש לקהל היעד שלו ולא "יושב על זרי הדפנה" יבנה אתר באינטרנט. כיום להבדיל משנים קודמות שבהם היו האתרים אינפורמטיביים בלבד ואינם פעילים ונגישים ללקוחות היעד אשר מתעדכנים בתכנים כתובים בהתאם לשינויים בתחום.

קבל עכשיו ייעוץ לפרסום שיעיף את העסק שלך קדימה!

בשליחת הטופס אני מאשר קבלת מידע פרסומי\שיווקי לכתובות שסיפקתי. כמו כן, אני מאשר את תנאי התקנון ומדיניות הפרטיות של חרמון-יהודה.

Please leave this field empty.