מיתוג עסקי לעסקים

פורסם בתאריך: 18/6/2015 בשעה: 16:20

מיתוג הוא השלב הראשון לפני שיווק של כל עסק. רוצים לדעת איך עושים אותו?

קידום מכירות ועסקים באינטרנט מתחיל במיתוג עסקי נכון. כל עסק באשר הוא זקוק לאסטרטגיה המתאימה אך ורק לו. מיתוג עסקי נכון מצריך אסטרטגיה שיווקית נכונה. מיתוג נכון אמור לגרום ללקוח הפוטנציאלי לרצות ולהתנסות במוצר או שירות העסק, בהנחה שגרמנו לו תחושת אהדה ורגשות חיובים כלפי העסק והמוצרים אותם הוא משווק.

 

השלבים הראשונים למיתוג עסקי נכון:
1. עלינו להכיר אותך ואת אופי העסק שלך, להבין מה הן דרישותיך וציפיותך מתהליך מיתוג העסק. עלינו לשמוע מה הכי חשוב לך בעסק, על מנת שנוכל להתקדם למיתוג נכון עפ"י הצרכים שלך. נעבור תהליך של אפיון העסק, כדי שנוכל למתג את העסק בדרך הטובה ביותר.

2. שיווק המוצר, תוכנית פעולה איך אנו מתכוונים לשווק את העסק. קיים קשר בין דרך השיווק למיתוג העסק.

3. כדי שנוכל להפיק את המיטב ולמתג את העסק נכון, מיטב המוחות בחברת מאסטרשופ מבצעים סיעור מוחות כדי לעלות רעיונות ודרכי חשיבה כיצד ליישם אותם.

 

מהו מיתוג עסקי?
מיתוג עסקי מעניק יתרונות רבים כאשר רוצים לחדור לשוק בין אם מוצר או שירות חדש. בעזרת מיתוג עסקי אנו גורמים להחדרת תודעה אל  קהל היעד של העסק, כשיתרון בולט המסייע לתהליך זה הוא השיווק והמכירה המייצרים תדמית נכונה ואמינה המועברת על ידי מסר שנקבע מראש.

קבל עכשיו ייעוץ לפרסום שיעיף את העסק שלך קדימה!

בשליחת הטופס אני מאשר קבלת מידע פרסומי\שיווקי לכתובות שסיפקתי. כמו כן, אני מאשר את תנאי התקנון ומדיניות הפרטיות של חרמון-יהודה.

Please leave this field empty.